Yüksel Aksu İkinci Filmi De Çekecek

.

Samimi anlatımını yetenekleriyle birleştiren yönetmen Yüksel Aksu Dondurmam Gaymak’tan sonra Entelköy Efeköy’e Karşı filmiyle de izleyicileri memnun etmeyi başardı.
Yılın sonlarına doğru gişeler tam takır kuru bakır bir haldeyken vizyona giren Entelköy Efeköy’e Karşı hem salon sahiplerinin yüzünü güldürdü,hem de başarılı PR çalışmalarının arkasında duran sağlam filmiyle de seyircilerden tam not aldı.
Geçtiğimiz günlerde T.V dünyasının en vasat sunucularından biri olan Mesut Yar’ın Burada Laf Çok programına katılan film ekibi Mesut Yar’a rağmen izleyicilere zevkli bir program izletti ve yönetmen Yüksel Aksu Entelköy Efeköy’e Karşı filminin ikincisini de çekeceğini açıkladı.Filmin prodüksiyon aşamasından çekim aşamasına kadar tüm olanları samimiyetle anlatan yönetmenin başarısını bir “Goca Muğlalı” olarak devam filminde ve bundan sonraki işlerinde de devam ettirmesini diliyorum.

Yusuf

SineMâbed'in kurucu editörü. Mayıs 2008'den bu yana site için ırgatlık yapmakta. Sevdiği birtakım yönetmenlerin olduğu gelen bilgiler arasında.

0 Replies to “Yüksel Aksu İkinci Filmi De Çekecek

  1. gerçektende çok güzel filmleri var.ayrıca isminede bayıldım.entelköy.direk söylendiğinde bile çok komik bir şey miş gibi geliyor.eminim filmin kendiside komiktir.en kısa sürede bekliyorum

  2. Yüksel Aksu’nun bir sonraki çekeceği filmi benimle birlikte diğer hayranları da sabırsızlıkla bekliyor olmalıdırlar ki önceki filmi yani Dondurmam Kaymak filmini 2-3 kere izlememe rağmen sıkılmadan keyif alarak izlemiştim umarım bu yeni filmi de onun gibi haz verici cinsten olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.