Kategoriler
Yeni Filmler

Yırtıcı Kuşlar ve Muhteşem Harley Quinn

Yırtıcı Kuşlar ve Muhteşem Harley Quinn Konusu

Polis, şarkıcı kuş, psikopat ve mafya prensesi hakkındaki hikayeyi hiç duydunuz mu?  “Birds of Prey (And the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn) / Yırtıcı Kuşlar (Ve Muhteşem Harley Quinn)” bizzat Harley tarafından, yalnızca onun anlatabileceği şekilde anlatılan çarpık bir hikaye. Gotham’ın en alçak, narsist kötüsü Roman Sionis ve onun hevesli yardımcısı Zsasz’in Cass adında bir genç kızı hedef göstermesi üzerine, onu arayanlar yüzünden şehrin altı üstüne gelir. Böylece, Harley, Huntress (Avcı), Black Canary (Siyah Kanarya) ve Renee Montoya’nın yolları kesişir. Roman’ı alaşağı etmek uğruna, bu alışılmadık dörtlünün takım olmaktan başka seçeneği yoktur. 

Türkçe Altyazılı Fragmanlar

Türkçe Dublajlı Fragman

Harley Quinn tek gerçek aşkı Bay J. ile fazlasıyla şiddetli ayrılığının ardından zaten hep kestirilemez olan hayatı daha da kontrolden çıkınca, açık bir hedef haline gelir. Hayatında ilk kez korumasız ve kaçıştadır… ve, başta suç baronu Roman Sionis olmak üzere, Gotham’ın tüm haydutları onun peşindedir. Fakat çok alışılmadık üç kaynaktan —Huntress, Black Canary ve Renee Montoya— gelen yardımla, Harley ve yeni oluşan kadrosu bu akıl almaz derecede çılgın ve potansiyel olarak (muhtemelen) ölümcül günde hayatta kalabilirler.

7 Şubat’ta IMAX, Türkçe dublaj ve altyazılı seçenekleriyle sinemalarda…

Yazar Edi

Uzun uzun inceleme okumayı sevmeyen izleyiciler için listeler hazırlar. Hazırladığı listelerdeki her filme ve diziye kefildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir