Yeni James Bond Filmi İçin Ödüllü Afiş Yarışması

thumbnail

Yeni James Bond filmi Ölmek İçin Zaman Yok (No Time to Die) için geri sayım sürerken oyuncu Daniel Craig, Bond fanlarına çağrıda bulundu.

Bu çağrıda filmin yeni afişi için özel bir yarışma olduğunu duyuran oyuncu ve MGM, Universal Pictures International ve United Artists Releasing’in pazarlama ekiplerinden oluşan jüri üyeleri “benzersiz, göz alıcı ve kelimenin tam anlamıyla Bond olan” sanat çalışmalarını arıyor ! Yarışma kapsamında çalışmalar, yaratıcılık (%30), orijinallik (%30) ve genel olarak temayı anlama (%40) başlıkları altında değerlendirilecek ve kazanan afiş tasarımı bu doğrultuda belirlenecek.

Yarışmanın kazananları, para ödülünün yanı sıra yerel yaratıcı ajanslardan da çalışmaları doğrultusunda çok özel kariyer tavsiyeleri alacak. Ölmek İçin Zaman Yok filmine özel düzenlenen bu afiş tasarım yarışması, 16 Ocak 2020, saat 21.00’e kadar çalışmaları ile birlikte tüm James Bond hayranlarını bekliyor.

Yarışmanın kazananları ise Mart ayı başında ilan edilecek. Filmin de 3 Nisan’da vizyona girmesi bekleniyor.

Detaylı bilgi için: 007.talenthouse.com

SineMâbed'in kurucu editörü. Mayıs 2008'den bu yana site için ırgatlık yapmakta. Sevdiği birtakım yönetmenlerin olduğu gelen bilgiler arasında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı