Yahşi Batı’nın Fragmanı Yayınlandı

.

Vizyon tarihi 8 Ocak olarak belirlenen Yahşi Batı’yı vizyona gireceği haftadaki yoğun Türk filmi programı sebebiyle 1 Ocak’ta seyredebileceğiz.Hal böyle olunca Yahşi Batı ile ilgili ilk fragman ve postere de kavuşmuş olduk.

Romantik Komedi, Aylavyu, Gelecekten Birgün,Ev,Aşkın İkinci Yarısı ve Recep İvedik 3 gibi filmleri dikkate alarak kendine uygun bir takvim belirleyen yapımcılar bu filmden ne kadar gişe yapmayı bekliyorlar bilmiyorum ancak A.R.O.G yada son dönemlerde ülke nabzının da etkisiyle iyi gişe yapan Nefes gibi filmlerin ulaştığı sayılara Yahşi Batı’nın ulaşacağına inanmıyorum.
İlla ki bir karşılaştırma yapılacak olursa Yahşi Batı’nın Hokkabaz etkisi bırakacağını düşünüyorum.İyi bir filmin değeri kendinden önceki mükemmel filmlerle karşılaştırıldığı zaman kayba uğruyor.Cem Yılmaz kanadında zaten bunun örnekleri mevcut ama işin özü kim takar ki ?Sonuçta yine bir kısım Cem Yılmaz eski Cem Yılmaz değil,düşüşe geçti diğer kısım da abi adam yapıyor ! diyecek.
Ahkam kesmeyi bir kenara bırakırsak film kadrosu afişten ve önceki Cem Yılmaz filmlerinden aşina olduğunuz oyuncuların dışında Anında Görüntü Show’un en çok dikkat çeken oyuncusu Dilek Çelebi,1 Kadın 1 Erkek ile son dönemde kendini tekrar hatırlatan Demet Evgar ve Yeşilçam demirbaşları Süleyman Turan ve Yılmaz Köksal’dan oluşmakta.Fragmanı izleyin ve görün yorumu size bırakıyorum.

Not:İngilizce fragman yapmayı düşünen yapımcı acaba IMDB sayfası için ne kadar daha bekleyecek ?


Resmi Web Sitesi
Filmin Konusu
Filmin Afişi
Fragman

Yusuf

SineMâbed'in kurucu editörü. Mayıs 2008'den bu yana site için ırgatlık yapmakta. Sevdiği birtakım yönetmenlerin olduğu gelen bilgiler arasında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.