Woody Allen ve Malatya Film Festivali

.

Basında ve internette Woody Allen’ın Malatya Film Festivali’nin (26 Kasım–2 Aralık) galasına gelecek haberleri dolaşıyor.
Ancak kendimizi kaybetmememiz gerek.Bizim girişimcilerimiz bu tip konularda iş görüşme aşamasındayken erken açıklamalar yapıp daha sonra insanların tepkisini çekmeye bayılır.Bekleyip görelim eğer doğruysa bir şekilde Malatya’ya gitmek isterim.Nasıl gideceğim hakkında en ufak bir fikrim olmasa da…
Öte yandan 1.Uluslararası Malatya Film Festivali hakkında biraz bilgi verelim.Festival’in açılış filmi Türkan Şoray, Fatma Girik ve Fikret Hakan’ın rol oldığı 1963 yapımı Badem Şekeri.Malatya Park AVM’nin içindeki 4 salonda gösterime sunulacak filmlerin bilet ücretler oldukça makul. (öğrenci 2 ,tam 3 TL)Film gösterimleri festival boyunca 10.00, 12.00, 14.30, 17.00 ve 20.30 saatlerinde olacak.1.Uluslararası Malatya Film Festivali ilgili merak ettiğiniz detayların hepsini buradan öğrenebilirsiniz.

Yusuf

SineMâbed'in kurucu editörü. Mayıs 2008'den bu yana site için ırgatlık yapmakta. Sevdiği birtakım yönetmenlerin olduğu gelen bilgiler arasında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.