Woody Allen Sunar:Whatever Works

.

Woody Allen’in son filmi “Whatever Works”ün U.S. hakları Sony Pictures tarafından satın alındı.Komedi seti New York’ta. Bu film Allen’in yıllar sonra denizaşırı yapımlarından geri dönüşü oldu.
Film yaşlı bir adamla genç bir kadının ilişkilerinde yükselegelen karmaşaları konu alıyor, yönetmenin de biraz şahsi bilgisi var bu konuda. Larry David, Woody Allen’in eskiden edindiği rolü, Evan Rachel Wood’la aşk yaşayan yaşlı adamı oynuyor.
Dürüst olacağım, Woody!Bir nefes al.Evet, biliyorum film harika olabilir! Şimdiye kadar yapılanlar arasında en iyisi olabilir. Ama 60’lık aktör Larry David ve 20’lik Evan Rachel Wood? Lütfen yaşlı erkek fantezilerini bir kenara atabilir miyiz? Lütfen? Belki de Allen’in yeni bir şeylere eğilimi vardır ve bunların hayatına yansımasının nasıl olacağına bakmak için geliştirdiği yeni bir yoldur bu. Ve sanırım Wood’un Marilyn Manson’la olan ayrılığından sonra Larry David’le beyazperdede boy göstereceği bir ayrılık sahnesi sanıldığı kadar ikna edici olmayacaktır. Ben de tam emin değilim.
Ayrıca, filmde ayrıca Henry Cavill de yer alıyor, bana öyle geliyor ki David ile Wood arasındaki “mutluluğu” tehdit eden şahıs olarak. Ayrıca Ed Begley Jr., Patricia Clarkson ve Kristen Johnston’u da filmde görmek mümkün.
Sen, oradaki. Larry David’le Evan Rachel Wood arasındaki bir aşka hazır mısın? Ya da bu hastalıklı sinema anlayışı izleyiciye sunulmalı mı?

Kaynak
Filmin IMDB Sayfası

..

Edi

Sizlerden gelen isimsiz içeriklerin paylaşıldığı editör hesabıdır.

0 Replies to “Woody Allen Sunar:Whatever Works

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.