Üç Güzel Haber Birden:Arabian Nights,Iron Man 3,The Killer Elite

.

Anthony Hopkins, aksiyon-macera filmi olarak çekilecek olan Arabian Nights filminde kötü adam oluyor. New York Times’ın haberine göre Hopkins “Magier Pharotu” rolü için görüşme odasında. Filmin yönetmenliğini Chuck Russell yapacak. Çekimlerin yaz sonunda başlaması ve filmin 2011’de vizyona girmesi bekleniyor.
Yönetmen Jon Favreau Iron Man 3 filmiyle ilgili ilk tüyoyu verdi.Iron Man 3’te düşündüğü kötü adamlardan birisi The Mandarin.The Mandarin kim diye soracak olursanız sizi şuradan alalım.
Robert De Niro ve Dominic Purcell aksiyon-gerilim filmi olan The Killer Elite‘e dahil oldular.Çekimleri Melbourne’de yapılacak olan filmin kadrosu tam bir ünlü geçidi.The Killer Elite filminin daha önce kesinleşmiş oyuncuları Clive Owen , Jason Statham gibi sinemanın ünlü yüzlerinin yanında Chuck dizisiyle sektörde iyi piyasa yapan Yvonne Strahovski…Bu kadar ünlü ismi etrafına toplayan ise ilk defa uzun metraj bir deneyim yapacak olan yönetmen Gary McKendry.


Arabian Nights
Iron Man 3
The Killer Elite
Kaynak 1 , 2 , 3

Edi

Sizlerden gelen isimsiz içeriklerin paylaşıldığı editör hesabıdır.

0 Replies to “Üç Güzel Haber Birden:Arabian Nights,Iron Man 3,The Killer Elite

  1. Aralarında beni en çok heyecanlandıran film İron Man 3. Küçüklüğümden hatırlarım en büyük kahramanımdı adeta. Seri güzel gidiyor fakat çok uzatılması taraftarı değilim açıkçası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.