Türk Bollywood Filmi | Bir Baba Hindu

birbabahindu

Ay Lav Yu, Hükümet Kadın gibi komedi filmleriyle Türk sinemasında fark yaratmaya çalışan Sermiyan Midyat’ın son filmi Bir Baba Hindu aşık olduğu kız Gundhi’nin peşinden Hindistan yollarına düşen yurdum insanı Fadıl’ın hikayesini anlatacak.

Çekimlerinin büyük bir çoğunluğunun Hindistan’da yapıldığı filmin yapımcılığını BKM, dağıtımını ise Mars Dağıtım üstleniyor. Daha önce Mart ayında vizyona girmesi planlanan Bir Baba Hindu filmi çeşitli nedenlerden dolayı vizyon tarihini değiştirmek durumunda kaldı. Eğer bir güncelleme olmazsa filmin 15 Nisan‘da sinemaseverlerle buluşması bekleniyor.

Oyuncu kadrosunda Şafak Sezer, Füsun Demirel ve Bülent Kayabaş gibi isimlerin yanında Hint oyuncuların da rolleri bulunuyor.

Filmin vizyon tarihi oldukça yaklaşmasına rağmen henüz fragmanı izleyicilere sunulmadı. Yayınlandığı zaman sizlerle burada paylaşıyor olacağız.

Yusuf

SineMâbed'in kurucu editörü. Mayıs 2008'den bu yana site için ırgatlık yapmakta. Sevdiği birtakım yönetmenlerin olduğu gelen bilgiler arasında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.