Transformers 5 Son Şövalye Türkçe Altyazılı Fragman

thumbnail

Tüm dünyada gişe rekorları kıran aksiyon – bilimkurgu serisi Transformers beşinci filmiyle geliyor.

Son Şövalye, Transformers serisinin özündeki efsaneleri paramparça ediyor ve kahraman olmanın anlamını yeninden tanımlıyor. İnsanlar ve Transformerlar savaşta, Optimus Prime gitmiş. Geleceğimizi kurtarmanın anahtarı geçmişin sırlarında ve Transformerların dünyadaki gizli geçmişinde yatıyor. Dünyamızı kurtarmak Cade Yeager (Mark Wahlberg); Bumblebee; bir İngiliz lordu (Sör Anthony Hopkins) ve bir Oxford profesöründen (Laura Haddock) oluşan beklenmedik bir ittifaka düşüyor.

Herkesin hayatında fark yaratması istenen bir an gelir. Transformers 5: Son Şövalye’de avlananlar kahraman olacak. Kahramanlar kötüler olacak. Yalnızca bir dünya ayakta kalacak: ya onlarınki ya da bizimki.

23 Haziran’da vizyona girmesi beklenen filmin Türkçe altyazılı fragmanını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

SineMâbed'in kurucu editörü. Mayıs 2008'den bu yana site için ırgatlık yapmakta. Sevdiği birtakım yönetmenlerin olduğu gelen bilgiler arasında.

1 Yorum “Transformers 5 Son Şövalye Türkçe Altyazılı Fragman

  1. İlk üç filmde yer alan karakterimiz geçtiğimiz filmde de yoktu bence Transformers ile bütünleşmişti keşke bu filmlerde de çoluk çocuk olacağına yine o olsaydı bir de yanında Megan Fox

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı