Total Recall (Gerçeğe Çağrı) Türkçe Altyazılı Fragman

.

90’da Arnold Schwarzenegger’in başrolünde çekilmiş olan film remake olarak bu sefer Colin Farrell’in başrolüyle vücut buluyor.

Bir fabrika işçisi olan Douglas Quaid (Colin Farrell), çok sevdiği güzel bir karısı (Kate Beckinsale) olmasına rağmen, sinir bozucu hayatında sahip olabileceği en güzel anıların, süper ajan olduğu bir hayattan gerçek anılara sahip olmak olduğunu düşünmektedir. Ancak, korkunç bir prosedür hatası yüzünden Quaid, aranan bir adam olur ve kendisini, lider Cohaagen (Bryan Cranston), tarafından kontrol edilen, polis güçlerinden kaçarken bulur.
Quaid bir isyancı (Jessica Biel) ile birlik olarak, yer altındaki direnişin liderine (Bill Nighy) ulaşmak ve Cohaagen’ı durdurmak ister. Gerçekle hayal arasındaki çizgi iyice bulanıklaşırken, Quaid’in dünyasının kaderi de, kendi gerçek kimliğini, gerçek aşkını ve gerçek kaderini bulmasına bağlıdır.

Colin Farrell , Kate Beckinsale , Bryan Cranston (Breaking Bad) , Jessica Biel, gibi başarılı oyuncuların etrafında oluşturulan Total Recall (Gerçeğe Çağrı) 10 Ağustos’ta ülkemizde vizyona girecek. Filmin Türkçe altyazılı fragmanını aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

Total Recall (Gerçeğe Çağrı) Türkçe Altyazılı Fragman

Yusuf

SineMâbed'in kurucu editörü. Mayıs 2008'den bu yana site için ırgatlık yapmakta. Sevdiği birtakım yönetmenlerin olduğu gelen bilgiler arasında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.