Tolga Çevik’in Son Filmi:Sen Kimsin

.

BKM daha önce başrolünde Tolga Çevik’in yer aldığı filmi Hayırdır Tekin‘in ismini değiştirerek filmin ismini Sen Kimsin olarak belirledi.
Filmde Tolga Çevik’e Köksal Engür, Pelin Körmükçü, Toprak Sergen ve Zeynep Özder eşlik edecek.Filmin konusunda herhangi bir değişiklik yok.Filmle ilgili basın toplantısının görüntüsünü buradan izleyebilirsiniz.

Gereksiz Dipnot:BKM prodüksiyonluğunu yaptığı her film için artık aynı web sitesi şablonunu kullanıyor sanırım.Sen Kimsin’in de Kurtuluş Son Durak’da da Berlin Kaplanı’nın da web sitesi şablonu aynı.Filmin görselliği kadar tanıtımındaki görsellik de oldukça önemli diye düşünüyorum.Bu kadar sıradanlaştırmasalar iyi olur bence.Zira temanın rengini değiştirince de aynı şablon olduğunu anlayabilecek kadar zeka düzeyine sahip insanlarız.

Yusuf

SineMâbed'in kurucu editörü. Mayıs 2008'den bu yana site için ırgatlık yapmakta. Sevdiği birtakım yönetmenlerin olduğu gelen bilgiler arasında.

0 Replies to “Tolga Çevik’in Son Filmi:Sen Kimsin

  1. Tolga Çevik’te gerçekten son dönemlerde bir çok projelerde yer almaya başladı. Komedi Dükkan’ın dan tutun bu filmine kadar gayet başarılı bir oyunculuk kariyeri var. Çok iyi bir komedyen bence…

  2. Bu adam hakiki bir komedyen.Çünkü tamamen doğaçlama yapıyor.Bazı esprileri basit kaçıyor diye çok eleştiri alsa da,daha önce çalışma yapmadan kayıta girdiği unutulmamalı.

  3. Tolga Çevik’in önceki Komedi Dükkanı komedi show’un dan sonra hayran kaldım diyebilirim.Özellikle avrupa yakası dizisinde oynadığı karakter başlı başına bir komedi.Eğer ki tanımayanlar ya da bu kişinin film ve showlarını izlemeyenler varsa bizzat tavsiye ederim.

  4. bu adam gerçekten çok komik.zaten suratına baktığınızda alnı açık ise komik gelir bana.bu adamın gerçektende 15 ay askerlik yaptığına hala daha inanamıyorum.harbi bir delikanlıymış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.