Kategoriler
Fragman

Tinkerbell: Gizemli Kanatlar Türkçe Dublajlı Fragman

.

Yıllar geçmesine rağmen çocukların sevdiği çizgi film karakterleri arasındaki yerini kaybetmeyen Tinkerbell yeni bir maceraya doğru yolculuğa çıkıyor.

Tinker Bell ve peri arkadaşlarıyla yasaklanmış gizemli Kış Ormanı dünyasına bir yolculuk… Merak ve macera duygusu Tink’i orada inanılmaz bir şeyi keşfetmeye yönlendiriyor ve dünyasını sonsuza dek değiştirebilecek büyülü bir sırrı ortaya çıkarıyor.

Tinkerbell: Gizemli Kanatlar filminin yapımından bazı notlar şu şekilde ;

• “Tinkerbell: Gizemli Kanatları” macerası, Tinker Bell’in Pixie Hollow’un Kış Dünyası’na yaptığı gizemli ama heyecan verici ilk yolculuğu.
• Yönetmen Peggy Holmes, animasyon yönetmeni (“The Little Mermaid: Ariel’s Beginning/Küçük Deniz Kızı: Ariel Başlıyor”) olmadan önce koreograf olarak başarılı bir kariyere sahipti.
• Tanınmış bir aileden gelen ve Kraliçe Clarion’u seslendiren Anjelica Huston, ailesinde Akademi Ödülü kazanan üçüncü kuşak.
• Periwinkle’ın saç stili, dünyanın önde gelen saç stilistlerinden biri olan ve “Hollywood’un en çekici kuaförü” olarak nitelendirilen Ken Paves tarafından yaratıldı.
• “Tinkerbell: Gizemli Kanatları” Disney Faries bünyesinde 3D olarak tasarlanan ilk film.

Çocukların sevdiği filmler kategorisinde kendisine yer bulabilecek güzellikteki Tinkerbell’in bu macerası 17 Ağustos 2012’ta Türkiye’de vizyona girecek.

Tinkerbell: Gizemli Kanatlar Türkçe Dublajlı Fragman

Yazar Yusuf

SineMâbed'in kurucu editörü. Mayıs 2008'den beri...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir