Thor Ragnarok | Türkçe Altyazılı Fragman

thumbnail

3 Kasım 2017’de vizyona girecek olan Thor Ragnarok‘un ilk fragmanı yayınlandı. Bana mı öyle geldi yoksa çok mu neşeli desem, muzip mi desem ? Bilemedim.

Marvel’dan Thor: Ragnarok filminde Thor, evrenin diğer tarafında, kudretli çekici olmadan hapis kalmıştır. Güçlü yeni tehdit, acımasız Hela’nın yol açacağı kıyameti (Ragnarok), kendi dünyasının yok oluşunu ve Asgard medeniyetinin yıkılmasını önlemek için Asgard’a dönmek üzere, kendini zamana karşı yarışırken bulur. Ama önce, eski müttefiki ve Yenilmezler ekibinden arkadaşı Hulk’la kendisini karşı karşıya getiren ölümcül bir yarışmadan sağ çıkmalıdır.

Bilindik kemik kadronun haricinde Cate Blanchett Hela karakteriyle serinin yeni filmine katılmış durumda.

Marvel’in kült karakteri Thor’un yeni filmi Ragnarok’un Türkçe altyazılı fragmanını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

SineMâbed'in kurucu editörü. Mayıs 2008'den bu yana site için ırgatlık yapmakta. Sevdiği birtakım yönetmenlerin olduğu gelen bilgiler arasında.

1 Yorum “Thor Ragnarok | Türkçe Altyazılı Fragman

  1. Uzun zamandır sadece Thor için bir film yapılmıyordu, bence gerekiyordu. Fakat sadece bununla da kalmamaları gerek, serinin devamının gelmesi lazım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı