Kategoriler
Fragman

Thor Karanlık Dünya Türkçe Dublaj Fragman

.

Fantastik filmlerin bir numaralı tedarikçisi Marvel Thor serisinin ikinci filmi Karanlık Dünya ile tekrar gişelere göz dikiyor.

Marvel’ın “Thor: Karanlık Dünya (Thor: The Dark World)” filminde, Thor’un beyaz perdedeki büyük macerası, dünyayı ve 9 Diyarlar’ı, yaşı kainatın yaşına eş olan karanlık bir düşmandan kurtarmak için verdiği savaşla devam ediyor. Marvel’ın “Thor” ve “Yenilmezler”den sonraki bu filminde Thor, evrenin her yerinde düzeni yeniden sağlamak için savaşıyor ama intikam peşindeki Melakith’in başını çektiği kadim bir yarış, kainatı yeniden karanlığa döndürmek için geri dönüyor. Odin ve Asgard’ın bile karşı koyamadığı bir düşmanla karşı karşıya gelen Thor şimdi en tehlikeli ve en özel yolculuğuna çıkıyor. Bu yolculuk, onu Jane Foster’la yeniden birleştirecek ve bizleri kurtarması için her şeyini feda etmek zorunda bırakacak.

1 Kasım 2013’te 2D ve 3D seçenekleriyle vizyona girecek olan Thor Karanlık Dünya’nın Türkçe dublajlı fragmanını aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

Thor Karanlık Dünya Türkçe Dublaj Fragman

Yazar Yusuf

SineMâbed'in kurucu editörü. Mayıs 2008'den beri...

“Thor Karanlık Dünya Türkçe Dublaj Fragman” için 1 yanıt

Thor 1 ve Yenilmezler filminde kendini iyice kanıtladı Thor. Bu filmi ile de baya bi yükseklerde kalacağına eminim. Herşeyden önce ben lokinin durumunu düşünüyorum. Sırf bu mesele için sinemaya gideceğim. Tavsiye ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir