The Strangers/Ziyaretçiler (2008)

.

Korku-komedi türünün sıkı takipçisi,”true based story” olayına feci takıntılı biriyseniz ve savuracak çok paranızın olduğunu düşünüyorsanız siz de Liv Tyler’ın son filmini mutlaka görün !

.

James ve Kristen güzel bir hafta sonu için şehir dışına çıkmış,romantizmin doruklarına ulaşmaya çalışırken James’in tatsız sürpriziyle havalarını kaybeden bir çifttir.Duygular değişmese de yapılan hamle çiftten birinin gitmesini gerektirmektedir.Kırsal yer şartları,araba sorunları gibi fix etmenlerin de olaya girmesiyle James’in gidişi sabaha kalır.Ancak Amerika’da her yıl 1.000.000 insan bok yoluna hayatlarını kaybetmektedir.Bu da demek oluyor ki James&Kristen’in başına kötü şeyler gelecektir.

.

Liv Tyler’dan başka bir numarası olmayan filmin tek pozitif tarafı zaman zaman arka planda hortlayan maskeli elemanların komik vaziyetleri.Seslerle korkutmaya çalışan işin komiği bunu da başaramayan film belli bir süre sürdürdüğü gizemi de bir süre sonra kaybediyor.Dolayısıyla film sinemaya gidip de sonunu beklediğim ilk film olarak kayıtlara geçecektir.Uzak durun.

Resmi Web Sitesi
IMDB Sayfası
Fragman

SineMâbed'in kurucu editörü. Mayıs 2008'den bu yana site için ırgatlık yapmakta. Sevdiği birtakım yönetmenlerin olduğu gelen bilgiler arasında.

0 Yorum “The Strangers/Ziyaretçiler (2008)

  1. Herşey bitse başka birşey başlıyor.Kurulu bir düzen gibisi yok.Eski kötü düzenimi bile arar oldum.Yani sitenin canlanması düzeni kurmamla orantılı ki bu da yakın bir zamanı gösterir.Dayan Akın. (:

  2. Strangers’ı geçen haftasonu izleme fırsatım oldu. Herşey yazılmış Pitekantropus hocam tarafından ben sadece kötüydü deyip geçiyorum.

    Bu arada o canlanmadan bana da lazım 🙁

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı