Kategoriler
Fragman

Kod Adı U.N.C.L.E | Teaser Fragman

kod adı uncle

1964 yapımı aynı adlı diziden uyarlanan The Man from U.N.C.L.E filmi 2015’in en iyi aksiyon filmlerinden biri olacak gibi gözüküyor.

60’ların başında CIA’in en gözde ajanı Napoleon Solo görev aldığı her operasyonu başarıyla yönetmekte ve çözüme ulaştırmaktadır. Soğuk Savaş’ın en sert iklimiyle devam ettiği bu yıllarda Sovyetler’in en iyi ajanı olan Illya Kuryakin de Solo gibi başarılı operasyonlar düzenlemektedir. Hem CIA için hem KGB için oldukça önemli olan bu iki ajan sıkça karşı karşıya gelir ancak yenişemezler.

Ancak ikisi büyük ve gizemli bir suç çetesini çökertmek ve dünyayı nükleer bir saldırıdan korumak içim işbirliği yapmak zorundadır.

Başrollerini Henry Cavill ve Armie Hammer‘ın paylaştığı film iki oyuncunun da kariyeri açısından da oldukça önemli. Cavill son Süpermen filmiyle, Hammer ise The Lone Ranger ile aranılan aktör sınıfına girmişlerdi. Buradaki performansları -ki güzel bir konusu var filmin- kariyerlerinin şekillenmesinde oldukça etkili olacak.

Ülkemizde Kod Adı U.N.C.L.E adıyla 28 Ağustos 2015’te vizyona girecek olan filmin Türkçe altyazılı fragmanını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

Yazar Yusuf

SineMâbed'in kurucu editörü. Mayıs 2008'den beri...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir