The Last Airbender/Son Hava Bükücü 3.Fragman İzle

.

2 Temmuz’da Amerika’da 23 Temmuz’da Türkiye’de 3D olarak izleyicilerin beğenesine sunulacank olan Son Hava Bükücü filminin üçüncü (son) fragmanı kendisinden önce yayınlananların derlemesi niteliğinde.
Haliyle bu durum film hakkında sabırsızlığımızı daha da artırıyor.Son Hava Bükücü filminin fragmanında olduğu gibi filmin yönetmeni Shyamalan filmlerinde son anlara kadar pek sır vermemesiyle biliniyor.Biz de izleyiciyle buluşmasını bekleyene kadar Shyamalan’ın işkencesine katlanacağız.Bu kadar Shyamalan demişken onun filmi hakkında söylediklerini de duymak gerekiyor:
“Prodüksiyon öncesi, “Son Havabükücü”yü üç boyutlu çekmeyi düşünmüştüm. Uzun çekimler, çocuk oyuncular ve benim çekim tarzım, bu süreç için çok elverişsizdi. Teknoloji değişene dek, bu benim için böyle olacak. Tek düşüncem, filmlerim üç boyutlu olacaksa, bu işlem film tamamlandıktan sonra yapılacak. Geçtiğimiz aylar testler yaparak geçti, daha sonra Tim Burton’ın çok beğendiğim “Alice Harikalar Diyarında” filmini izledim ve Üç Boyutun film deneyimini ne kadar arttırdığını gördüm. Bu bana riske girmek için ilham verdi. Bu filmde teknolojiyi benimsemeyi çok istedim. Üç Boyutlu teknoloji, yeni bir teknoloji. Umarım filmimi bekleyenler onu hem iki boyutlu hem de üç boyutlu izler ve hangisini tercih ettiklerini bana söylerler.”

The Last Airbender/Son Hava Bükücü 3.Fragman İzle

Yusuf

SineMâbed'in kurucu editörü. Mayıs 2008'den bu yana site için ırgatlık yapmakta. Sevdiği birtakım yönetmenlerin olduğu gelen bilgiler arasında.

0 Replies to “The Last Airbender/Son Hava Bükücü 3.Fragman İzle

  1. Daha geçen gün Tv’de de çıkmıştı, kaçırmadım. Harbiden adamlar iyi bilim kurgu yapmışlar. Hele ki ufaklık rolün hakkını yaşına göre fazlasıyla veriyor. Eminim bundan sonra da güzel yapımlarını izleriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.