The Dilemma (Yaman Çelişki) Filmi Fragmanı (2011)

.

1 Nisan 2011’de vizyona girecek Yaman Çelişki filminin (konusu itibariyle de şaka gibi) ilk fragmanı izleyecilerin beğenisine sunuldu.

Müzmin bekar Ronny (Vaughn) ve mutlu bir evlilik süren Nick (James), üniversite yıllarından beri iyi ve kötü günde hep birlikte olmuş. Artık bir otomobil tasarım şirketinin ortağı olan iki dost, şirketlerini ateşleyecek bir rüya projesini kazanmak için rekabet ediyor. Ronny’nin kız arkadaşı Beth (Connelly) ve Nick’in karısı Geneva’nın (Ryder) desteğiyle, ikili yenilmez bir hale geliyor.
Ama Geneva’yı tesadüfen başka bir adamla gören Ronny’nin dünyası alt üst oluyor ve cevapları bulmayı kendisine görev ediniyor. Yaptığı amatör araştırma, dünyasını komik bir karmaşaya sürüklerken, Nick’in kendine ait birkaç sırrı olduğunu öğreniyor. Artık zaman ilerliyor ve kariyerlerinin en büyük sunumunun yarattığı baskı artıyor, Ronny en yakın arkadaşına gerçeği söylerse olacakları göze almak zorunda.

Film Türkçe altyazılı fragmanını aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

The Dilemma (Yaman Çelişki) Filmi Türkçe Altyazılı Fragmanı İzle

SineMâbed'in kurucu editörü. Mayıs 2008'den bu yana site için ırgatlık yapmakta. Sevdiği birtakım yönetmenlerin olduğu gelen bilgiler arasında.

0 Yorum “The Dilemma (Yaman Çelişki) Filmi Fragmanı (2011)

  1. Kevin Jamesin performansıyla beni hayal kırıklığına uğratan bir filmdir. The King of Queens dizisindeki performansı göz önüne alındığında aradaki farklılıklar çıplak gözle görmek için pek fazla bir çaba sarfetmeye gerek kalmıyor.Filmin konusu da ona nazaran biraz saçma olmuş.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı