Tarzan Efsanesi 360 Derece Sanal Gerçeklik Fragman

tarzanefsanesi

Yılların eskitemediği sinema figürü Tarzan bu sefer çok başka bir biçimde geliyor.

Bir zamanlar Tarzan olarak bilinen adamın, yanında sevgili Jane’iyle birlikte Afrika cangıllarını geride bırakıp Greystoke Lordu John Clayton olarak medeniyette yaşamaya başlamasının üzerinden yıllar geçmiştir. Şimdi parlamentonun ticari ataşesi olarak görev almak üzere Kongo’ya davet edilmiştir.

Ancak, Belçika Kralı’nın elçisi Leon Rom’un planladığı ölümcül bir açgözlülük ve intikam oyununda piyon olduğundan habersizdir. Ne var ki, bu ölümcül komplonun ardındakiler nasıl bir şeyi serbest bırakmak üzere olduklarını hiç bilmemektedirler.

Birçok sinemada 2D, 3D ve IMAX versiyonlarıyla geçtiğimiz hafta vizyona giren Tarzan Efsanesi filmine bir de sanal gerçeklik imkanıyla 360 Derece sinema filmi izleyin.

Mobilden bağlananların telefonu yatırıp hareket ettirmesi, bilgisayardan bağlananların da tam ekran modunda mause’un sol butonuna basılı tutup hareket ettirmesi yeterlidir.

Yusuf

SineMâbed'in kurucu editörü. Mayıs 2008'den bu yana site için ırgatlık yapmakta. Sevdiği birtakım yönetmenlerin olduğu gelen bilgiler arasında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.