T2 Geliyor !

 

Ana akım diye tabir edilen sinemanın en sıradışı, orijinal ve sürprizlerle dolu filmlerinden biri olan Trainspotting yaklaşık 20 sene sonra aynı kadroyla ikinci filmiyle sinemaseverleri mutluluklara gark ediyor.

Irvine Welsh aynı adlı romanından uyarlanan ilk filmde klişe hayatların içinde varoluş mücadelesi veren bir grup arkadaşın uyuşturucu, hırsızlık ve seks soslu aykırı hayatlarını çarpıcı bir dille anlatan Danny Boyle yaptığı işle filmi son 20 yılın kült sinema filmleri arasına sokmayı başarmıştı.

Yaşı biraz daha genç olan arkadaşlar için şöyle diyelim. Yakın dönem sinema filmleri arasında kendilerinden en çok şeyi bulacakları, izledikleri zaman toplumun herhangi bir ferdi olmanın onlar için ne anlama geldiğini/geleceğini gösteren önemli bir filmdir Trainspotting.

Konuyla ilgili yeni görseller bilgiler geldikçe burayı güncelleyeceğiz. Şimdilik bildiğimiz çekirdek kadronun korunduğu ve Danny Boyle’un da olması gerektiği yerde olduğudur.

T2’nin ilk teaser fragmanını aşağıdaki playerdan izleyebilirsiniz.

Yusuf

SineMâbed'in kurucu editörü. Mayıs 2008'den bu yana site için ırgatlık yapmakta. Sevdiği birtakım yönetmenlerin olduğu gelen bilgiler arasında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.