Strange Wilderness (2008)

.

Model aldığınız kişinin izinden gitmeye çalışmak pek işe yaramadıysa bazen son çare büyük bir sansasyon yaratmak olabilir.

.

Peter babasının ölümüyle beraber devraldığı program Strange Wilderness’ı becerememektedir.Önce yayın saatinin değiştirilmesi,sonra da yayından kaldırılma tehditi Peter’ın şevkini kırar.Tam umutların bittiği anda eline bir fırsat geçer:G.Amerika’ya koca ayağın yanına ziyaret.
Dişlek köpekbalığı ve binlerce kilometre geldikten sonra koca ayağa ilk rastladıkları yerde makinelilerle ateş açıp öldürmeleri daha sonra intihar süsü verip çekim yapmaları harikaydı.

.

Strange Wilderness,belden aşağı esprinin az kullanıldığı,kendinizi kasmadıkça ve filmin aptal gidişatına takılmadıkça gülmekten karnınızın ağrıyacağına garanti verdiğim boş ama komik bir film.Heba edilecek boş bir vaktiniz varsa tercihinizi bu filmden yana kullanın.Belgesel seslendirmelerine dikkat ! 😉


Resmi Web Sitesi
IMDB Sayfası
Fragman

SineMâbed'in kurucu editörü. Mayıs 2008'den bu yana site için ırgatlık yapmakta. Sevdiği birtakım yönetmenlerin olduğu gelen bilgiler arasında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı