Kategoriler
Yeni Filmler

Spider Man 4/Örümcek Adam 4 Son Bilgiler

.

Örümcek Adam 4 filmi prodüksiyon aşamasına henüz geçmemişken,casting haberlerini duymadan önce çok daha fazla casting söylentisi beklesek iyi olacak gibi duruyor.Geçen hafta Rachel McAdams ve Julia Stiles’in muhtemelen filmde olacağı haberlerini almıştık.Hayranlar bu kadınların (ya da herhangi bir fark edilebilir isim ve vücut yapısında olan etkileyici kadınların) Örümcek Adam’ın bir flörtü ve anti-Kara Kedi rolünde olacağını sanıyorlar.Anne Hathaway’ın ismi ise filmle bağlantılı olarak pat diye ortaya çıkıverdi.Çoğu popüler aktrisin neden saçlarını beyaza boyamak ve siyah deri tayt giymek istediklerinin ayrıntılarına bir bakalım.

Deadline (sinema sitesi),Anne Hathaway’in yapımcılar tarafından başrol kadın oyuncusu oynamaya daha yakın tutulduğunu bildirdi.Bununla birlikte, Anne Hathaway Kirsten Dunst’ın yerine Mary Jane olarak gelmek istemez. (ne yazık ki)
Lütfen dikkat edin Deadline rolün Kara Kedi olduğunu söylememişti. Bu bizim varsayımımız ve umduğumuz, çünkü Kara Kedi iyi bir karakter ve Anne’i bu seride görmek istiyoruz.
Bu söylentileri sorduğumuzda stüdyo ve Örümcek Adam 4 filmi prodüksiyonundaki herhangi birisi bunu inkar edecektir.Çünkü bir kere söylentiyi doğrularsan, ilanı mahvedersin. Evet, daha fazla isim rol ile ilişkilendirilirken (ve tüm olasılıklara madamecole göre daha çok isim olacak.), ilan gerçek ismi içeriyor olsa bile biz o ismi önceden duymuş olacağız.Aktrisler bu rolü istiyor. Eğer Kara Kedi çizgi filminin gerçeğine uygun kalırlarsa, o zaman çapkın, eğlenceli ve çekici olmak ve birilerinin kıçına tekmeyi basmak için bir fırsat olacaktır. Bundan başka gişe patlaması %99 garanti olan ve her oyuncuya (duygusal anlamda!) yardımı dokunabilecek bir filmde olmayı da isteyeceklerdir kuşkusuz.
Bu söylentileri bildirmeye devam edeceğiz çünkü bunlar sadece söylentiyken, geçmişte Marvel filmleri hakkında kendisine güven duyulan Deadline gibi bir sitede olsa bile aynı zamanda tüm söylentilerin bir gerçeklik payı da olduğu göz ardı edilmemeli.

IMDB Sayfası
Kaynak

Yazar Edi

Uzun uzun inceleme okumayı sevmeyen izleyiciler için listeler hazırlar. Hazırladığı listelerdeki her filme ve diziye kefildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir