Kategoriler
Yeni Filmler

Soderbergh’ten Bol Yıldızlı Bir Film:Contagion

.

Steven Sodebergh’in şu sıralar macera korku filmi Knockout üstünde sıkı çalıştığı gerçeğine rağmen, şimdiden bir sonraki projesi için birikim yapmaya başlamış bile.
Son aldığımız duyumlara göre sıradaki projesinin, Micheal Douglas ve Matt Damon’ın yer alacağı, piyanist Liberace’ın biyografisi olması bekleniyor.Öte yandan gelene haberler Soderbergh’in Damon’a ek olarak Kate Winslet, Marion Cotillard ve Jude Law’u da projeye dahil ediyor. Ek olarak, ölümcül virüs içeren kötü durum senaryosu üzerine kurulu gerilim macera filmi Contagion için biyografik öğeler kullanıyor. Çekimlere, 2011’de gösterimi yapılmak üzere bu yıl sonunda başlanacak fakat henüz bir yapım şirketi yok.
Ölümcül virüs hikayesi daha önce The Andromeda Strain ve Wolfgang Petersen’ın Outbreak’inde defalarca tekrar edildi. Ama bu kadro ve Soderbergh’in (iki filmle) macera filmlerine geri dönmesiyle, konsept gayet taze hissi veriyor. Ayrıca bu, yazdığı Traffic ve Bourne’un karışımı gibi olacak olan senaryoda Scott Z. Burns’e (Filmin senaristi) de yardımcı olacak. Soderbergh’den daha heyecanlı bir şey yapmasını şahsen beklemiyorum. Dağınık görünümlü dört saatlik Che filmleri, oldukça bağımsız The Girlfriend Experience ve ortalama fakat kaliteli komedisi The Informant!’tan sonra, maceraya geri dönmesini görmek isterim.

Taze Bilgi:Filmin yapımcısı Warner Bros olmuş.Ayrıca filme Gwyneth Paltrow da katılmış.

Kaynak

Yazar Edi

Uzun uzun inceleme okumayı sevmeyen izleyiciler için listeler hazırlar. Hazırladığı listelerdeki her filme ve diziye kefildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir