Smart People/Aşkın Yaşı Yok (2008)

.

Bir an bile yaşadığın saçma hayattan vazgeçmeyi düşünmeyen insan!Tanrı oyuna seni tekrar dahil etti.(Gavurların bu lafına bayılıyorum lan.)

.

Karısının ölümüyle yakalandığı tribal enfeksiyondan bir türlü kurtulamayan Prof. Lawrence Wetherhold’ın huysuz ve geçimsiz tavırları,başına ikinci bir başlangıç için yetecek travmayı yaşatacaktır.Park ihlali yüzünden çekilen arabasından gizlice aldığı çantasıyla çitten atlayamayan Prof. gözünü hastanede açar.Kafa tramvası geçirmiştir ve doktoru da yaradanın takdiri eski güzel ve kendine aşık öğrencisi Janet’dan başkası değildir. (:

.

Ellen Page takıntım filmi izleme nedenimdi.Ancak bir Dennis Quaid gerçeği var ki yadsınamaz.Bu adam ne zaman dizilere düşecek yarab.O kadar kötü ki o kadar berbat ki…Yıllardır film çeker bir tane “başyapıt,favorim,top 10,bizim filmimiz” diyebileceğimiz bir filmi yok.Ama hala oynuyor,hala iş buluyor.
Neyse çok fazla klişe sahnelerle ve safsatalarla dolu.Geçiniz artık bunları.Ailenin haylaz büyük amcası,küçük zehir gibi bir kız…Klişe,klişe,klişe…

Resmi Web Sitesi
IMDB Sayfası
Fragman

Yusuf

SineMâbed'in kurucu editörü. Mayıs 2008'den bu yana site için ırgatlık yapmakta. Sevdiği birtakım yönetmenlerin olduğu gelen bilgiler arasında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.