Siyah Giyen Adamlar 3 (Man In Black) Geliyor

.

Yaklaşık 2 yıl önce burada belirttiğimiz haberin bugün fragmanını izlediğimde gerçek olduğunu gördüm.Josh Brolin’li yeni Men In Black yola 3.filmle devam ediyor.
Son yılların en heyecanlı aksiyon serilerinden biri olan Siyah Giyen Adamlar’ın 30 Haziran 2012’de vizyona girmesi bekleniyor.Serinin üçüncü filminde Ajan J Ajan K’ya neler olup bittiğini öğrenmek için zamanda yolculuk yapan bir alet sayesinde 1969 yılına gider ve orada daha önce hiç tanımadığı ama yabancılık çekmeyeceği biriyle karşılaşır. Filmin ilk fragmanını aşağıdaki linkten seyredebilirsiniz.

Siyah Giyen Adamlar 3 Fragman

Yusuf

SineMâbed'in kurucu editörü. Mayıs 2008'den bu yana site için ırgatlık yapmakta. Sevdiği birtakım yönetmenlerin olduğu gelen bilgiler arasında.

0 Replies to “Siyah Giyen Adamlar 3 (Man In Black) Geliyor

  1. Diğer filmlerin devamı şeklinde bir film. Siyah giyen adamlar 3 filminin fragmanını izleyince çok ilgimi çekmeye başladı kesin gidicem gibi gözüküyor

  2. birincisini ve ikincisini istanbulda izlemiştim.bilemiyorum bu film bizim burada ki sinemaya gelirmi fakat eğer gelmezse en yakın sinemaya gidip izliyeceğim.bu filmi sinemada izlemek oldukça zevkli olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.