Shooter/Tetikçi (2007)

.

Bir kahraman,bir derin devlet ve gizli kalmış sırlar.Tek eksik olan Polat Alemdar.Onun yerine sniper üstadı Swagger var.(:

.
Afrika’daki bir görevden sonra devlete karşı güveni sarsılmış eski bir özel tim askeri kendini dağlarda kurda kuşa vermişken derinden gelen birkaç kişi tekrar aklını çeleceklerdir.Saf Swagger bunun kendine bir tuzak olduğunu düşünmez ve konu vatansa gerisi teferruattır mantığıyla oltaya gelir.

.

Oltanın ucundan son anda dönen Swagger artık tüm yaşadıklarının hesabını sorma vaktinin geldiğini düşünür ve harekete geçer.
Başrollerde Mark Wahlberg,Michael Peña,Danny Glover,Kate Mara gibi önemli isimler bulunuyor.Basit kurgulu yüksek tempolu bir intikam filmi.Karar sizin.


Resmi Web Sitesi
IMDB Sayfası
Fragman

Yusuf

SineMâbed'in kurucu editörü. Mayıs 2008'den bu yana site için ırgatlık yapmakta. Sevdiği birtakım yönetmenlerin olduğu gelen bilgiler arasında.

0 Replies to “Shooter/Tetikçi (2007)

  1. Bence filmden çok başrol oyuncusu olan Mark Wahlberg alkışı hakediyor.Oynadığı rolle o kadar bütünleşti ki,seyirci olarak ben bile bir an film olduğunu unuttum:)Ayrıca Mark Wahlberg’in Hollywod’da hakkı olan yeri bulamadığı kanısındayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.