Sherlock Holmes’un 2.Filmi Geliyor

.

Dahi yönetmen Guy Ritchie’nin kendi konsepti ve yarattığı dünyanın dışına çıktığı Sherlock Holmes serisi 2.film Sherlock Holmes: Gölge Oyunları ile devam ediyor.

Şimdiye kadar Sherlock Holmes hep ortamdaki en akıllı adamdı… Şimdiyse yeni bir dahi suçlu ortalıkta geziniyor – Profesör Moriarty (Jared Harris). Holmes ile aynı zekada olmakla beraber, Profesör, kötülük kapasitesi ve vicdansızlığı ile ünlü detektiften bir adım önde olabilir.
Bu seferki araştırmaları Holmes ve Watson’ı Londra’nın dışına; Fransa, Almanya ve son olarak da İsviçre’ye götürecek ve giderek daha tehlikeli bir hal alacaktır. Kurnaz Moriarty ise her zaman bir adım önlerindedir; çok daha büyük planlarının her parçasını bir bir gerçekleştirirken, eğer amacına ulaşacak olursa tarihi bir laneti de değiştirebilecek güçtedir.

Film 16 Aralık’ta tüm dünyada vizyona girecek.Biz de sanırım Sherlock Holmes serisi bitene kadar Guy Ritchie’nin özüne dönmesini bekleyeceğiz.

Sherlock Holmes: A Game of Shadows Fragman

Uzun uzun inceleme okumayı sevmeyen izleyiciler için listeler hazırlar. Hazırladığı listelerdeki her filme ve diziye kefildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı