Kategoriler
Fragman

Sherlock Holmes:Gölge Oyunları Türkçe Altyazılı Fragman

.

Guy Ritchie’nin son filmi Sherlock Holmes:Gölge Oyunları’nın vizyona girmesine kısa bir süre kala izleyicileri kışkırtacak yeni videolarla karşımıza çıkmaya devam ediyor.

İlk filmdeki rolleriyle kadroda tekrar yer alan isimler ise şöyle sıralanıyor; müfettiş Lestrade rolünde Eddie Marsan, Irene Adler rolünde Rachel McAdams, Watson’un eşi Mary Morstan rolünde Kelly Reilly ve Holmes’e çok uzun süredir katlanan evsahibesi Mrs. Hudson rolünde Geraldine James yer alıyorlar.
“Sherlock Holmes: Gölge Oyunları” Michele Mulroney & Kieran Mulroney tarafından yazıldı. Sherlock Holmes ve Dr. Watson, Sir Arthur Conan Doyle tarafından yaratılan ve onun hikayelerinde ve romalarında yer alan karakterlerden uyarlandı.

Sherlock Holmes: A Game of Shadows hakkında bir diğer yazı için buraya, yeni fragmanı izlemek için aşağıdaki linki ziyaret edebilirsiniz.

Sherlock Holmes:Gölge Oyunları Türkçe Altyazılı Fragman

Yazar Yusuf

SineMâbed'in kurucu editörü. Mayıs 2008'den beri...

“Sherlock Holmes:Gölge Oyunları Türkçe Altyazılı Fragman” için 0 yanıt

fragmanını izledim ve gerçekten ilgi çekici izlemeyi planladığım filmlere sayenizde bir yenisini daha eklemiş bulunmaktayım teşekkürederim önerdiğiniz için 😀

guy ritchie nin aksiyon komedi sineması sherlock holmes’i izlenebilir kılıyor. fragmandaki aksiyon sahneleri muazzam.

3.sü çıkacak mı acaba şimdiden kendime sormaya başladım bile. İki usta oyuncuda filmi alıp götürüyor tabi bizi de öyle. Rollerini iyi yapan usta isimlerin 3. şaheserinide bekliyorum merakla. İzlemeyenler ilk filmden itibaren izlesin bence.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir