Sex Tape | Kaset İşi | 2014

kaset işi filmi

Evliliğin keramet mi felaket mi olduğunu anlatma konusunda topu seyirciye bırakan Kaset İşi filmi tahmin edilenden çok daha fazla cüretkar olmakla birlikte beklentilerin çok üzerinde de komik…

Kadın ve erkek cinsellik konusunda müthiş uyumludur ve cinsel hayatlarındaki mutluluğu da normal gündelik yaşantılarına sirayet etmektedir. İkili çoğu çiftin yaptığı hataya düşer ve bunu resmiyete dökerek evlenirler ancak aradan geçen yıllar onları seks yapmak için vakit yaratma noktasına getirir. Hayatın telaşında onlar artık birbirlerine seks için randevu veren iki genç yetişkine dönüşürler. Neyse ki çiftimiz gidişatı erken fark ederek teşhisi koyar ancak tedavi yöntemlerinin kurbanı olacaktır.

kaset işi filmi

Uzun bir süre durağan bir kariyer içerisinde olan Cameron Diaz son birkaç yılda eski parlak günlerine geri dönmeye başlıyor. Bunun için de son dönemin popüler komedi filmlerinin aranılan adamı Jason Segel ile rol paylaşımında bulunması oldukça doğru bir tercih. Jason’ın fiziksel özellikleri ve kamera karşısındaki duruşunun komikliğiyle Diaz’ın çekiciliği müthiş bir uyum içerisinde.

Sinemalara +18 yaş sınırı ile vizyona giren Kaset İşi belki gişe hasılatı olarak Türkiye pazarında çok başarılı olamayacak ancak kendisini izleyenleri fazlasıyla komediye doyuracak gibi gözüküyor.

5 Eylül haftasında vizyona giren film sinemalarda izleyicilerini bekliyor. Ancak filmde oldukça cüretkar sahnelerinin olduğunu da eklemek gerekiyor.

SineMâbed'in kurucu editörü. Mayıs 2008'den bu yana site için ırgatlık yapmakta. Sevdiği birtakım yönetmenlerin olduğu gelen bilgiler arasında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı