Kategoriler
Yeni Filmler

Şehrin Mağazaları Elinizin Altında

e-broşür

Güzel evinizi yenilemeden önce doğtaş fırsatlarını oturduğun yerden inceleyin.
İnsanlar kendini internetle olan hayata adapte ettiler. E-Ticaret hacmi her geçen sene katlanarak artsa da hala geleneksel alışverişten vazgeçmeyen büyük bir güruh var. O güruh hala izin günlerinde büyük süpermarketlere gidiyor, ellerine broşür alarak indirimli ürünlerin reyonlarına yöneliyor. Belki de yapamadıklarından değil somut şeylerle alışveriş yapmayı seviyorlar. Bunu bilemiyoruz ancak onları sevdikleri yöntemden caydırmadan internet teknolojisiyle buluşturmanın da yolu var.

E-Broşür bu manada reel alışveriş kitlesinin işini kolaylaştıracak bir oluşum. Hangi şehirde, hangi mağazada, hangi ürün indirime girmiş kolayca bulabiliyorsunuz. Genel tüketim maddelerinden kozmetiğe, beyaz eşyadan spor malzemelerine ve daha adını sayamadığımız birçok sektörel ürünün elektronik formatta broşürünü yayınlayan site kurumsal ve ulusal mahiyette birçok firmanın bu anlamda tanıtımını yapmakla beraber yerel oluşumlu girişimlerin de indirim kataloglarını sergileyebiliyor.

Broşür tarzı tanıtımları baz alıp alışverişe çıkanlar için aslında böyle güncel bir hizmetin verilmesi çok önemli. Çünkü bazı firmalar bültenlerin haftalık yada aylık verirken bazıları da günlük fırsat indirimleri sunabiliyor. Bu tür günlük indirimleri doğru bir şekilde takip etmek genelde gazete ilanlarıyla mümkün oluyor. Ancak E-Broşür’ün günlük güncellenmesi bu anlamda hizmeti de tüketicilerin ayağına getirmesini sağlıyor.

Yaşadığınız şehrin ticari haritasını kolayca elinize alabildiğinizi düşünün. Daha evden çıkıp mağazaya varmadan neyi alacağınızı kararlaştırmak kendinize ayıracağınız vakiti de artıracaktır. Sözün özü e-broşür kolaylıktır.

Yazar Yusuf

SineMâbed'in kurucu editörü. Mayıs 2008'den beri...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir