Saw 8 (Testere 8) ? Acaba ?

.

Bundan iki yıl önce Saw 7 ve Saw 8‘in geleceğini duyurmuştuk.Testere 7’nin 3D olarak vizyona girdi ve finali ile Testere 8’i resmen gebe bıraktı.Şimdi izleyiciler çocuğun doğmasını bekleyecek.
İçimden bir his Testere serisinin sinema tarihinin gelmiş geçmiş en uzun serisi olacağını söylüyor.Malum felsefesi yeni karakterlere hayat verip yeni oyunları beraberinde getiriyor.Bekleyip görelim ancak söylentiler bu serinin yeni bir filmin yapımcıların iki dudağının arasında olduğunu söylüyor.Son film Saw 3D’nin gişesi o kadar tatmin etmese de oyuncu kadrosunun üst düzey olmamasından mütevellit oyuncu giderlerinin diğer filmlere oranla yüksek olmaması Testere serisini oldukça karlı hale getiriyor.
Testere 8 çekilecek mi ? Bekleyip göreceğiz ancak kafamızdaki cevapların doğru çıkması çok muhtemel.

Yusuf

SineMâbed'in kurucu editörü. Mayıs 2008'den bu yana site için ırgatlık yapmakta. Sevdiği birtakım yönetmenlerin olduğu gelen bilgiler arasında.

0 Replies to “Saw 8 (Testere 8) ? Acaba ?

  1. Dünya klasikleri arasına giren testere filmi,diğer seri filmlerin aksine her yeni çıkan serisin de daha çok övgüyü hakediyor.Filmin büyük ilgi görmesi de bunun kanıtı.

  2. bu filmin karekteri oldukça komik geliyordu.bir gün izleyelim dedik ve korku filmi olduğunu bilmiyordum.biri ikisi üçü derken sabah saat 6 olmuştu ve biz 5.yi yeni bitirmiştik.

  3. Daha önce Saw8 diye tabiriyle anılan filmi izleme fırsatım olmamıstı ki yani canlandırmasını dahi bilmiyordum sadece afişlerden gördüğüm kadarıyla tanımladım kafamda…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.