Kategoriler
Fragman

Saw 7 (Saw 3D)/Testere 7 (Testere 3 Boyutlu) Filmi Fragman İzle

.

Saw serisinin son filmi Saw 3D (Saw 7) serinin şanına layık bir finalle bitecek gibi gözüküyor.Fragmanı izledikten sonra bu filmi kesinlikle 3D olarak izlemeniz gerektiğini anlayacaksınız.
Şahsen ben Saw serisini üçüncü filmden sonra bırakmıştım.Çünkü birinci filmin yanına bile yaklaşamamışlardı.Yapımcılar felsefesi olan bir gerilim/korku filmi yarattıklarında genelde iliğine kadar sömürüyorlar.(Bkz. Son Durak serisi)Bu sebepten bu kadar çok Testere serisi olmasına şaşırmamak gerekiyor.Üçten sonra izlememe rağmen Testere serisinin son filmini izlemek isterim.Tabii 3D bir sinema salonu bulabilirsem…(Film 29 Ekim’de sinemalarda…)

Testere 7 Filmi 3D Fragman İzle

Yazar Yusuf

SineMâbed'in kurucu editörü. Mayıs 2008'den beri...

“Saw 7 (Saw 3D)/Testere 7 (Testere 3 Boyutlu) Filmi Fragman İzle” için 0 yanıt

Testere filmleri her zaman izlenmiştir. Film içindeki oyunlar çok iyi hazırlanmış oluyor. Burada sinemanın 3D olmasını isterdim.Filmi izlediğimde hakkındaki yorumumu da buraya yaparım.

Testerenin tüm filmlerini neredeyse hepsini izledim
TESTERE 7 ‘de kesinlikle mukkemmel olacaktır.Fragmanını izledimgerçekten süper

Serinin diğer filmlerini izledim. Saw 7 ninde sadece 1 sahnesini izledim ve diğerlerinden pek bir farkının kalmadığını anladım. Bir yerden sonra kabak tadı vermeye başladı testere serisi.Bence artık çok uzatılmadan bitirilmeli bu film

Aslında söz söylemeye gerek bile yok zaten bir film başarı yakalayamazsa devamını yapmak mantıksız. Eehh işte tam bu noktada diyorum kendime bir izlenim bırakmış olacak ki yapım buralara kadar gelmiş.. Herkesin neredeyse senelerdir izlediği film final olması da mantıklıydı…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir