Kategoriler
Yeni Filmler

Satılık | Kiralık Gayrimenkuller | Metrekare

metrekare

Emsallerine nazaran sadece gayrımenkuller üzerinden alıcı, satıcı ve kiracıları buluşturan platform kullanışlı yapısı ve yeni nesil web uygulamalarına entegre edilmiş pratik menüleriyle dikkat çekiyor.

Özellikle İstanbul gibi keşmekeşin sıradanlaşmaya başladığı bir ilde kiracılar için uygun ev bulmak gerçekten çok zor. Küçük bir kentte ev kiralarken kafanızdaki kriterlerle İstanbul’da ev kiralarken düşündüğünüz kriterler aynı değil. İnsanlar İstanbul’da çalıştığı yere uzak olsa dahi ilk olarak temiz bir muhit peşindeler. Bu anlamda Metrekare’nin üyeleri için başlattığı soru-cevap bölümünden ev kiralamayı düşündüğünüz semt veya mahallelerle ilgili o semt ve mahallelerde yaşayanların tecrübelerini ve görüşlerini edinebiliyorsunuz.

Mesela Bahçelievler satılık daire 3+1 ilanını gördünüz. Bu bağlantıya tıkladığınızda önünüze açılan sayfalardan beğendiğiniz bir ilana tıkladığınızda ilanı verilen daireyle ilgili tüm görsel ve emlakçı bilgileri, evin durumu verilmekle birlikte Google Maps üzerinden dairenin çevresindeki tüm sosyal ve kamu alanlarını görüntüleyebiliyorsunuz. Bununla birlikte ilanda cadde ve sokak isimleri eksiksiz hazırlanmışsa da Yandex Haritalar ile evin dış cephesinin panaromik görüntüsünü inceleyebiliyoruz.

Bu özelliklerinin dışında metrekare.com’un akıllı telefonlar için hazırlanan uygulamaları da mevcut ve akıllı cihazlarla da sorunsuz bir şekilde hizmet alınabiliyor.

Akıllı arama özelliği, kullanıcı etkileşimli soru-cevap platformu, multifonksiyonel bilgi ağının entegre edilmiş olması ve mobil cihazlarla da uyumlu olarak çalışması gibi özellikler Metrekare’yi diğer ilan sitelerinin önüne rahatlık geçiriyor diyebiliriz. Hem alıcılar hem de satıcılar için en uygun online gayrimenkul platformu olarak Metrekare’yi tavsiye ederiz.

Yazar Yusuf

SineMâbed'in kurucu editörü. Mayıs 2008'den beri...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir