Saplantı | Türkçe Altyazılı Fragman

thumbnail

5 Mayıs’ta vizyona girecek olan Saplantı filmi iki kadın arasındaki güç mücadelesinin ne kadar ileri gidebileceğini gösteren farklı bir yapım izlenimi veriyor.

Eski kocası David (Stults), Julia Banks’le (Dawson) mutlu bir nişanlılık dönemi geçirirken, Tessa Connover (Heigl) evliliğinin bitmiş olduğu gerçeğiyle başa çıkmakta zorlanmaktadır. Eski kocası, Julia’yı eskiden birlikte mutlu bir şekilde yaşadıkları eve getirmekle kalmamış, onu kızları Lily’nin hayatına da sokmuştur. Julia yeni hayatına alışmaya çalışırken, nihayet rüyalarının erkeğiyle tanıştığına, sorunlu geçmişini geride bırakmasına yardım edebilecek bir erkekle birlikte olduğuna inanmaktadır. Fakat Tessa’nın kıskançlığı öylesine patolojik bir hâl alır ki Tessa, Julia’nın rüyasını kabusa dönüştürmek için elinden geleni yapmaya başlar.

Hollywood’un kalbur üstü filmlerinin yapımcısı olarak tanınan Denise Di Novi’nin ilk defa yönetmenlik koltuğunda oturduğu film aynı zamanda oyuncu kadrosuyla da insanı oldukça beklentiye sokuyor.

Unforgettable Türkçe Altyazılı Fragman

SineMâbed'in kurucu editörü. Mayıs 2008'den bu yana site için ırgatlık yapmakta. Sevdiği birtakım yönetmenlerin olduğu gelen bilgiler arasında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı