Kategoriler
Yeni Filmler

Rihanna’nın İlk Filmi:Battleship

.

Sahnelerden beyazperdeye transfer olan sanatçılar kervanına Rihanna da katıldı ve çocukluk oyunlarımızdan olan Amiral Battı’nın uyarlaması olan Battleship filmi için kameralar karşısına geçti.
Filmin yönetmeni Krallık ve Hancock gibi filmlerden tanıdığımız Peter Berg.İlk filmi için doğru tercih yapmış gibi gözüküyor Rihanna.Bakalım Rihanna Justin Timberlake,Will Smith kadar sinema sektöründe kalıcı olabilecek mi ?

Hasbro’nun klasik donanma savaş oyunu Amiral Battı’dan uyarlanan filmde, USS John Paul Jones’ta görevlendirilen bir Donanma subayı olan Teğmen Alex Hopper rolünde Taylor Kitsch karşımıza çıkıyor. Fizyoterapist ve Hopper’ın nişanlısı Sam Shane rolünde Brooklyn Decker; USS Sampson’ın komutanı ve Hopper’ın ağabeyi Stone rolünde Alexander Skarsgård ve Hopper’ın silah arkadaşı USS John Paul Jones’ta silah uzmanı olarak görev yapan Deniz Astsubayı Raikes rolünde ise Rihanna yer alıyor. Hopper ve Stone’un amiri (ve Sam’in babası) Amiral Shane’i ise uluslararası bir yıldız olan Liam Neeson canlandırıyor.

Filmin ülkemizde 20 Nisan 2012’de vizyona girmesi bekleniyor.

Battleship Fragman

Yazar Yusuf

SineMâbed'in kurucu editörü. Mayıs 2008'den beri...

“Rihanna’nın İlk Filmi:Battleship” için 0 yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir