Kategoriler
Fragman

R.I.P.D Ölümsüz Polisler Türkçe Altyazılı Fragman

.

Sinemalar yaz sezonunda  birbirinden çekici ve ilginç filmleri ağırlıyor. Onlardan biri de R.I.P.D (Rest in Peace Department)…
Başrollerde Jeff Bridges ve Ryan Reynolds’un bulunduğu film dünyadayken iyi bir polis olarak hizmet vermiş ölü polislerin öteki dünyada da hizmetlerine devam etmesini konu ediniyor. Yan rollerde uzun zamandır sinema filmlerinde göremediğimiz Weeds’in güzeli Mary-Louise Parker ve Prison Break’in sapığı Robert Knepper yer alırken filmin yönetmen koltuğunda Zaman Yolcusunun Karısı , Red ve Uçuş Planı gibi kalburüstü filmlere imza atmış Robert Schwentke oturuyor.

3D ve 35MM seçenekleriyle ülkemizde vizyona girecek olan R.I.P.D Ölümsüz Polisler filminin vizyon tarihi 15 Temmuz olarak belirlenmiş. Temmuz takviminde çok sıkı ve yüksek prodüksiyonlu The Pasific Rim, The Wolverine , The Lone Ranger gibi filmler başedecek filmin Türkçe altyazılı fragmanını aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

R.I.P.D Ölümsüz Polisler Türkçe Altyazılı Fragman

Yazar Yusuf

SineMâbed'in kurucu editörü. Mayıs 2008'den beri...

“R.I.P.D Ölümsüz Polisler Türkçe Altyazılı Fragman” için 1 yanıt

Film fragmana göre bence zaman kaybı değildir arkadaşlar izlenir bu film. Oyuncu kadrosuda kaliteli zaten eylül ayını merakla bekliyorum. Bu sene film senesi oldu ya gerçekten başarılı yapımlar geliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir