Private Shopping Siteleri Burada Buluşuyor

modasor

Yükselişteki her sektör beraberinde muadillerini getirir. Benzer girişimlerin artması da sektör içinde büyük bir hengame oluşturur. Private shopping siteleri arasındaki bu hengameyi moda sor düzene sokuyor.

Son yıllarında trend e-ticaret girişimi olan private shopping bundan yaklaşık beş sene önce bir elin parmaklarını geçmeyecek sayıdayken bugün yerli piyasada yüzlercesini görmek mümkün. Kimi kaliteden ödün vermeden orijinal ürünleri en uygun fiyatlarla alıcılarla buluştururken, kimisi de replika ürünlerle piyasada tutunmaya çalışıyor. Kimisi bu uğurda Google Adwords’e yüzbinlerce lira bayılırken kimisi de günlük mailing
hizmetiyle ürünlerine alıcı bulmanın telaşında.

Esasında kullanılan yöntemlerin doğruluğunu yada yanlışlığını tartışacak kadar uzman değilim ancak bu sitelerden alışveriş yapan biri olarak şunları söyleyebilirim. Google aramalarında sponsor bağlantılar sebebiyle en üstte çıkan alışveriş sitelerine açıkçası çok fazla itibar etmem. Ayrıca mailime her gün yağmur gibi gelen günlük bültenleri de spama düşürüyorum. Neden ? Çünkü bunlar alışveriş konusunda hareket kabiliyeti bırakmadan kendi ağları içerisine sürüklemeye çalışıyor. Seçme alanı daraltılarak alışverişten keyif almak pek mümkün değil. Bu sebepten ne sponsor bağlantılara ne de günlük mailinge itibar ediyorum.

Bunların yerine modasor.com’u takip etmek çok daha mantıklı. Private shopping alanında kendini kanıtlamış sitelerin gün be gün indirimlerini site üzerinden duyuran modasor.com kaliteli ürünlerle uygun fiyatları site site gezmeden ayağınıza getiriyor. Zamandan ciddi anlamda tasarruf sağlamasının yanında moda kültürü edinmenize de dolaylı yoldan yardımcı oluyor.

Sözün özü, Modasor.com ile private shopping’in tadını çıkarın. 😉

SineMâbed'in kurucu editörü. Mayıs 2008'den bu yana site için ırgatlık yapmakta. Sevdiği birtakım yönetmenlerin olduğu gelen bilgiler arasında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı