Paranormal Activity 2:Tokyo Night

.

Amerikan sinemasının Uzakdoğu sinemasından oldukça beslendiğini biliyoruz.Bu sefer de tam tersi bir durum olarak Japon Amerikalılar’ın yoğun talep gösterdikleri Paranormal Activity serisini kendilerine uyarlayarak Paranormal Activity 2:Tokyo Night filmini izleyicilere sunmuşlar.
Paranormal Activity 2:Tokyo Night seriden fazla farklı bir tarafı bulunmuyor.Biraz daha farklı bir senaryoya sahip sadece.Belki Japonlar olaya el attığından dolayı Paranormal Activity fanları bı filmden çok daha büyük keyif de alabilirler.
Paranormal Activity 2:Tokyo Night filminin DVD’si çıkmasına rağmen dağıtım şirketleri Paranormal Activity serisinin genel başarısında dolayı filmi 22 Temmuz’da gösterimini yapacak.Paranormal Activity serisinin sevenler için güzel bir deneyim olması mümkün.

Kaynak : istanbul escort

Paranormal Activity 2:Tokyo Night Fragman İzle

Yusuf

SineMâbed'in kurucu editörü. Mayıs 2008'den bu yana site için ırgatlık yapmakta. Sevdiği birtakım yönetmenlerin olduğu gelen bilgiler arasında.

0 Replies to “Paranormal Activity 2:Tokyo Night

  1. çok düşük maaliyetlere bir o kadar da güzel yapıtlar nasıl çıkar sorusunun cevabı “Paranormal Activity”. Paranormal Activitynin ilk filmi beklediğim kadar korkunç değildi açıkçası. Sadece son sahnede biraz irkildim o kadar. Umarım bu Japon versiyonu Paranormal Activity Tokyo Night filminde kırmıştır ve iliklerimize kadar korkarak bir film izleriz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.