Pak Panter Filmi Fragmanı

.

Fida ve Arzu Film yine her resmi tatile (sömestr,şeker,bayram,23 nisan,19 mayıs) vıcık vıcık bir film koyma geleneğini sürdürüyor.Bu sefer gelenek Pak Panter filmiyle devam ediyor.
Maskeli Beşler 1, 2, 3, Türkler Çıldırmış Olmalı ekibinden çıkma Pak Panter filmi “paranoyak yönetim anlayışının geleneklerini hicvetme” gibi bir derin misyon üstlenmiş.Böylesine derin misyonlar içeren Pak Panter filmi bayram haftası olan 12 Kasım’da vizyona girecek.Çocuklar bayram harçlıklarını bu filme yatıracak ve film yine gişe yapacak.Bari gitmeden önce filmin fragmanını izleyin.Ne ile karşı karşıya kalacağınızı iyi belleyin.

Pak Panter Filmi Fragman İzle

Yusuf

SineMâbed'in kurucu editörü. Mayıs 2008'den bu yana site için ırgatlık yapmakta. Sevdiği birtakım yönetmenlerin olduğu gelen bilgiler arasında.

0 Replies to “Pak Panter Filmi Fragmanı

  1. Pak Panter filmi nasıl arkadaşlar fikri olan varmı.Pak Panter’in şimdi fragmanın izlicem arkadaşlar inşallah güzel çok merak ettim gerçekten

  2. Daha o zamanlar merak etmiştim filmi ama sonradan izlediğime pişman olduğum gereksiz yapımlardan biriydi bence. Üstünden yıllar geçsede bu yorumu belkide yeni izleyecekler için yazdım. Belki faydası olur izlemeyenler izleyip zaman kaybı yaşatmayın kendinize..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.