Pain & Gain (Zor Kazanç) Türkçe Altyazılı Fragman

.

Bad Boys, Transformers, Armageddon gibi işlere imza atmış yönetmen Michael Bay komedi merkezli uçuk bir aksiyon filmiyle geliyor.
Mark Wahlberg, Dwayne Johnson, Anthony Mackie, Tony Shalhoub gibi ünlü oyuncuların yer aldığı film 90’ların başında kişisel gelişim seminerini fazlasıyla ciddiye alıp Amerikan Rüyası’nı yaşamaya and içmiş bir grup suça meyilli antrenörün hikayesini anlatıyor. Gerçek bir hikayeden yola çıkıldığı söylense de bu söylemin fragmanla pek örtüşmediğini de belirtmekte fayda var.

Türkiye vizyon tarihi 12 Temmuz olarak belirlenen Zor Kazanç filminin Türkçe altyazılı fragmanını aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

Pain & Gain (Zor Kazanç) Türkçe Altyazılı Fragman

SineMâbed'in kurucu editörü. Mayıs 2008'den bu yana site için ırgatlık yapmakta. Sevdiği birtakım yönetmenlerin olduğu gelen bilgiler arasında.

1 Yorum “Pain & Gain (Zor Kazanç) Türkçe Altyazılı Fragman

  1. Her zaman daha çok vurdulu kırdılı filmlerini izlediğimiz süper ikili şimdi bir komedi yapımında. Dwayne zaten son yıllarda bir çok başarıya imza attı yakından tanıyoruz. Mark desek oda apayrı bir oyuncu. Sabırsızlıkla bekliyorum bu filmi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı