Özel Bosch Servisi

bosch servis

Bosch marka beyaz eşya, klima ve kombi gibi ürünlerinizin tamiri, bakımı ve onarımı için özel bosch servisi 7/24 sizin yanınızda.

Bazı ürünlerin ivedi şeklide tamiratı oldukça önemlidir. Kış gününde kombisi bozulan bir kişi ne kadar süre o olmadan rahat yaşayabilir. Ya da yaz sıcağında buzdolabı bozulan insanın o dolaptaki şeylerin aynısından tekrar alması mı gerekir ?

İşte bu noktada açılan servis taleplerinin anında geri dönüş alınması önemlidir. Yetkili servislerin telefonlarının mesai saatleri içerisinde açık olduğunu düşündüğümüzde bu durumda devreye özel servislerin girdiğini söylememiz yanlış olmaz.

Bu minvalde Bosch marka ürünleriniz İstanbul’da küçükyalı bosch servisi ile güvendedir. Uzman kadrosu, mobil destek ağı ve 7 gün 24 saat açık telefonları ile Bosch marka ürünlerinizin bakım ve onarım işlerini yaptırabilirsiniz.

Aynı ekip bostancı bosch servisi ve gülsuyu bosch servisi olarak hizmet vermektedir.

İletişim için web sitemizdeki formu doldurabilir ya da 0216 388 83 88 no’lu telefonumuzu istediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Yusuf

SineMâbed'in kurucu editörü. Mayıs 2008'den bu yana site için ırgatlık yapmakta. Sevdiği birtakım yönetmenlerin olduğu gelen bilgiler arasında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.