Onur Ünlü , Celal Tan , Ailesi ve Diğerleri

.

Bundan birkaç ay önce farklı heyecanlarla bahsettiğimiz Celal Tan ve Ailesinin Aşırı Acıklı Hikayesi filmi yönetmeni Onur Ünlü’nün kolon kanseri olması ve yönetmenin bir diğer başarılı işi olan Leyla ile Mecnun dizisinin skandalları nedeniyle biraz geri planda kalmasına karşın görücüye çıkmaya hazırlanıyor.
Leyla ile Mecnun’daki kavgalar,dizinin hallaç pamuğuna dönmesi bir yana üstüne bir de Onur Ünlü’nün başındaki illet sebebiyle ameliyat olacak olması Celal Tan ve Ailesinin Aşırı Acıklı Hikayesi’ni biraz geri plana itmiş olsa da film 18 Kasım’da Türkiye’de birçok sinemada gösterime girecek.Onur Ünlü için bu sene yazdığı o ilginç şiirler gibi oldu sanırım.Umarım yakında sağlığına kavuşur da bizi farklılığından mahrum etmez.

18.Altın Koza Film Festivali’nde ödülleri süpüren filmin 48.Altın Portakal Film Festivali’ni de sömürmesi kesin gibi gözüküyor.

Celal Tan ve Ailesinin Aşırı Acıklı Hikayesi ile ilgili diğer yazılar;1,2

Yusuf

SineMâbed'in kurucu editörü. Mayıs 2008'den bu yana site için ırgatlık yapmakta. Sevdiği birtakım yönetmenlerin olduğu gelen bilgiler arasında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.