Nicole Kidman Transeksüel Oluyor !

.

İkinci bir Oscar ödülü Nicole Kidman’ın adını taşıyacak mı? Kidman, The Danish Girl’de oynamak için imzasını attı. Charlize Theron’la, Theron’ın kocasını canlandıracak. Evet, doğru okudunuz.Kidman ameliyatla ilk transeksüel olan Einar Wegener’i oynuyor.Theron,Greta’yı, Einar’ın ressam karısını canlandırıyor.

David Ebershoff’un romanı The Danish Girl’ü temel alan film, 1904 yılında evlenen bir ressam ve kocasının gerçek hikayesini anlatıyor. Evlilik, Einar’ın Greta’nın modellerinden birinin yerine geçmesiyle beklenmedik bir hal alıyor.Greta resmini tamamlamak için bir çift bacağa ihtiyaç duyuyor ve Einar da çorapları ve ayakkabıları giyiyor. Sonuç o kadar başarılı oluyor ki, Einar kadın kıyafetleri içinde karısının resimleri için poz vermeye başlıyor.
1913’te bu genç, güzel bayana ait popüler portrelerin modelinin bir erkek olduğu ortaya çıkıyor. 1930 yılında Einar, fiziksel olarak Lili Elbe’e dönüşüyor.Cinsiyet değiştirme ameliyatı Almanya’da başlatılıyor ve Einar işlemin ilk günlerinde ameliyatını oluyor. Diğer sislikent aşamalardan biri, sonunda, Elbe’in hayatına mal olacak.
Einar’ı Lili olmaya iten elbette ki bir çift çorap ve ayakkabıdan fazlasıydı. Einar’ın çift cinsiyetli olduğu, kadınsı göründüğü ve hem dişi hem erkeğe ait fiziksel bir görüntüye sahip olduğuna dair bilgiler var. Diğer deyişle, Kidman çok erkeksi görünmeye çalışmayacak. Einar’ın çoğu zaman erkek kıyafetleri giymiş bir kadın zannedildiği söyleniyor.
Her iki oyuncu için de muhteşem roller getiren saygı duyulacak bir aşk hikayesi. Theron, kocasının, aslında hayal ettiğinden daha derin biçimde çürümüş olduğunu bulacağı, dişi bir kişiliği edinmesine neden olan eşi. Kidman, kendisini kadına dönüştürmek uğruna tehlikeli deneysel ameliyatlar geçiren bir adamı canlandırıyor.
Anand Tucker (Shopgirl, Hilary and Jackie), yazar Lucinda Coxon (Wild Target)’ın , Ebershoff’un romanından yaptığı uyarlamayı yönetecek. Kidman’ın prodüksiyon şirketi Blossom Films, Gail Mutrux (Kinsey), Anne Harrison (Two Family House), and Linda Reisman (Affliction)’ın beraberinde ekrana getirecek filmi.


Kaynak

Edi

Sizlerden gelen isimsiz içeriklerin paylaşıldığı editör hesabıdır.

0 Replies to “Nicole Kidman Transeksüel Oluyor !

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.