Kategoriler
Fragman

New York’ta Beş Minare Fragman İzle

.

Mahsun Kırmızıgül’ün son filmi New York’ta Beş Minare‘nin fragmanını sonunda izleyebildik.
New York’ta Beş Minare filmi henüz yapım aşamasındayken sinemalarda teaserı verilmeye başlanmıştı.Mahsun Kırmızıgül zaten müzik yaşamını ve mantalitesini sinemaya iyi kaydırmıştı.Türkiye’de en duyarsız insanların bile kulak kabartacağı konuları özenle seçip düzgün bir prodüksiyon ve pazarlama stratejisiyle geniş kitleleri sinemaya çekmeyi başaran Mahsun Kırmızıgül bu sefer işi iyice abartıp Gina Gershon, Danny Glover, Robert Patrick gibi Hollywood etiketli oyuncularla filmin popülaritesini en üst seviyeye çekmiş durumda.
Müzikal geçmişi sebebiyle filmlerine önyargıyla yaklaşan kalabalığın içinde ben de vardım.Ancak bu sefer bir lokma da Mahsun’un yemeğinden ben de tadacağım.Fragmandan anladığım kadarıyla Mahsun türlü yapmış.İçi boş Hollywood filmlerine ayıracağım vaktin bir kısmını bu sefer de bu filme ayıralım.
New York’ta Beş Minare filmi 5 Kasım’da sinemalarda…

New York’ta Beş Minare Fragman İzle

Yazar Yusuf

SineMâbed'in kurucu editörü. Mayıs 2008'den beri...

“New York’ta Beş Minare Fragman İzle” için 0 yanıt

Sonunda vizyonda… Yine tartışmalar eşliğinde. Fragman için haberlerde üniversitelerde ders konusu olmuş diyorlar. Fragman güzel filmde diğer filmleri gibi çok izleyici toparlayacağı benziyor.

New York’ta Beş Minare Süper fragmanı arkadaşlar kesınlıkle bu filme gidin gerçekleri öğrenin herkesin izlemesi lazım fragmanınıda izleyin

Mahsun Kırmızıgül gerçekten iyi işler çıkarmaya başladı. Güneşi Gördüm, New York’ta beş minare gerçekten başyapıt niteliğinde. Özellikle filmin başında ki Amerikan operasyonları aratmayan baskın sahnesi izleyenlerin direk damarından giriyor

Yine bir ülkemizin yapımı gerçekten çok iyi yapımmı. Aksiyon sahneleri ve efektler bence tartışmasız on numaraydı. Bakalım önümüzdeki senelerde Mahsun Kırmızıgül bizi şaşırtmaya devam edecek mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir