Netflix’in 2020’deki 20 Yeni Yabancı Dizisi

thumbnail

Netflix 2020 yılında da üyelerine bol bol seçenek sunmaya devam ediyor. Bu yıl yayına girecek birçok dizi var elbet ancak sizler için konu olarak göze farklı gelen 20 diziyi ayırdık.

20) Dracula

Bu mini dizi dün (4 Ocak) itibariyle yayına girdi. Konusunu tahmin etmek zor olmasa gerek.

19) The Circle

Birbirlerini görmeden sanaldan profil oluşturup rakiplerini manipüle ederek varlıklarını kabul ettirme üzerine bir şov programı. Program şu anda Netflix US’de yayınlanmaya başladı ancak henüz Netlifx Türkiye’de yok.

18) Ragnarok

İskandinav yapımı gençlik – gerilim türünde bir dizi olarak 31 Ocak’ta yayında.

17) Young Wallander

Efsane kurgusal polisiye – roman karakteri Kurt Wallender, bu sefer 2020 yılında 20’lerinde genç bir dedektif olarak karşımıza çıkıyor.

16) The Stranger

Suç – drama türündeki bu dizi aile içindeki gerçekleri ortaya çıkarmak isteyen babanın arayışını konu alıyor. 30 Ocak’ta yayında.

15) American Jesus

İsa Mesih olarak dünyaya geldiğini anlayan genç bir çocuğun yolculuğunu anlatır. Bu çizgi roman uyarlamasının henüz yayın tarihi belli değil.

14) Age of Samurai: Battle for Japan

Birbirleriyle savaş halinde olan Japon hanedanların ve savaşçılarının hikayesini konu alan dizi tahmin edileceği üzere ilk önce Netflix Japonya’da izleyicilerle buluşacak.

13) Clickbait

Bir taciz olayına karışan gencin ölümü ve ölümünün sosyal medya bağlantılarını farklı açılardan ele alan dizinin yayın tarihi henüz belli değil.

12) Firefly Lane

İki yakın dostun bir ihanetle son bulan yoldaşlıklarını konu alan dramanın Netflix Türkiye takvimine ne zaman gireceği şu an için kesinleşmedi.

11) Hollywood

10) I Am Not Okay With This

Bir yandan ergenlikle bir yandan da edindiği süper güçlerle uğraşan gencin hikayesini sarkastik bir dille ele alan dizinin Türkiye yayın tarihi henüz belli değil.

9) Reality Z

Dead Set’in Brezilya uyarlaması olan korku – komedi dizisi yıl içerisinde Netflix Türkiye ekranlarında olacak.

8) The Eddy

Paris’te tehdit altındaki bir caz kulübünde geçen olayları anlatan dizi yıl içerisinde yayında olacak.

7) Space Force

Steve Carell ve John Malkovic’in yer aldığı bir uzay komedisi… Açıkçası benim en merakla beklediğim işlerden biri bu…

6) The Green Beret’s Guide to Surviving the Apocalypse

Black Mirror Bandersnatch gibi interaktif ve komutlu bir komedi dizisi olacak olan yapımla ilgili henüz detay bilgi paylaşılmadı.

5) Pacific Rim

Aynı adlı filmden uyarlanacak olan anime dizide denizden çıkan canavarlarla insanlığın tek ümidi robot savaşçıların mücadelesi konu alınıyor.

4) Cursed

Bu fantastik – gençlik dizisinde de klasik Kral Arthur hikayesinin farklı bir versiyonu izleyicilere sunulacak.

3) Bridgerton

1800’lü yılların Londra’sında güç, şehvet ve rekabet merkezli bir mücadeleyi konu alan dönem dizisi gücünü Julia Quinn’in aynı adlı romanlarından alıyor.

2) Followers

Habersiz çekilen bir fotoğrafı sonrasında fenomen olan bir genç kızın hikayesini anlatan Japon dizisinin yayın ayı henüz belli değil.

1) White Lines

Kardeşinin ölümü sonrası sakin hayatını geride bırakıp gerçeklerin peşinde koşan bir kadının hikayesini anlatan dizinin önümüzdeki aylarda yayınlanması bekleniyor.

Netflix dizi listemizdeki yayın tarihleri kesinleştikçe güncellenecektir.

Uzun uzun inceleme okumayı sevmeyen izleyiciler için listeler hazırlar. Hazırladığı listelerdeki her filme ve diziye kefildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı