Kategoriler
Yeni Filmler

My Week With Marilyn , Marilyn Monroe & Michelle Williams ?

.

Gerçeği söylemek gerekirse daha iyi bir oyuncu, değil mi? Production Weekly, Michelle Williams’ın (Synecdoche New York, Brokeback Mountain), Simon Curtis’in My Week With Marilyn adlı filminde Marilyn Monroe’yu oynamak için “görüşmelere devam ettiği”ni bildiriyor.

Elimize geçen ilk haberlere göre Scarlett Johansson’ın da rol için düşünüldüğü dedikoduları varmış, fakat bence bu görünüşünden kaynaklanan bir spekülasyon atasehirmeb
yalnızca. Bu söylentiyi ilk defa duyuyoruz, o nedenle bunu onaylanmış kadro olarak ele almayacağım, yine de meşrulaştırılmış olabilir. Proje küçük çaplı bağımsız bir film olabilir çünkü My Week With Marilyn henüz IMDB’de bile yayınlanmadı, bu da filmin çok yeni bir proje olduğu anlamına geliyor. Çekimlerin Haziran ayında başlaması planlanıyor.

Bildiğimiz kadarıyla film Colin Clark’ın kitabı My Week With Marilyn’a dayanıyor. Clark, Laurence Olivier’ın The Prince and the Show Girl filminde “üçüncü yardımcı yönetmen” olarak işe alınmıştı ve burada Marilyn’i 1957 Londra çekimlerindeyken gözlemekle yetkilendirilmişti. Oldukça eminim ki, hemen herkes Marilyn Monroe’yu tanıyor, bu yüzden bir tanıtıma ihtiyacı olduğunu düşünmüyorum. Monroe hem kendisi filmlerde oynadı hem de defalarca ekranda canlandırıldı fakat bence bu filmle ilk defa Marilyn’in gerçek bir biyografik filmini göreceğiz. Ya da, Marilyn’in bir karakteri canlandırmadığı (tabi bunun bir anlamı varsa) daha ziyade kendisini anlatan bir film olacak. Siz ne düşünüyorsunuz? Michelle Williams iyi bir seçim mi? Scarlett Johansson daha iyi mi olurdu ?


Kaynak

Yazar Edi

Uzun uzun inceleme okumayı sevmeyen izleyiciler için listeler hazırlar. Hazırladığı listelerdeki her filme ve diziye kefildir.

“My Week With Marilyn , Marilyn Monroe & Michelle Williams ?” için 0 yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir