Muhteşem ve Kudretli Oz Filmi Fragmanı

.

Sam Raimi’nin merakla beklenen filmi Muhteşem ve Kudretli Oz’un fragmanı ve filmden görüntüleri yayınlandı.
Çocukluğumuzun önemli ikonlarından biri olan Oz Büyücüsü’ne farklı bir açıdan yaklaşan yönetmen bu fantastik macerayı 8 Mart 2013’te 3D olarak izleyicilerle buluşturacak.

Oscar Diggs (James Franco) küçük çaplı bir sirk sihirbazıdır. Ayrıca pek de ahlaklı biri değildir. Toz toprak içindeki Kansas’tayken kendini bir anda canlı Oz diyarında bulan Oscar, turnayı gözünden vurduğunu düşünür. Şöhret ve servet kazanması çok kolay olacaktır. Tabii üç cadıyla tanışana dek… Bu üç cadı; Theodora (Mila Kunis), Evanora (Rachel Weisz) ve Glinda (Michelle Williams) Oscar’ın; herkesin beklediği o müthiş sihirbaz olduğuna bir türlü ikna olmaz. İstemeden Oz Diyarı’nın ve sakinlerinin büyük sorunlarıyla karşı karşıya kalan Oscar, çok geç olmadan kimin iyi kimin kötü olduğuna karar vermek zorundadır. İllüzyon ve becerikliliğiyle hatta biraz da büyüyle sihrini konuşturan Oscar, kendini büyük ve güçlü Oz Büyücüsü’ne dönüştürmekle kalmaz, daha iyi de bir adam hâline getirir.

Küçük çaplı sihirbaz Oscar Diggs (James Franco) art arda birçok dolap çevirir ve kendini, bir şekilde büyük ve güçlü Büyücü’ye ve hatta daha iyi de bir adama dönüştürmek zorunda kaldığı fantastik Oz Diyarı’nda bulur.

Filmin fragmanını izlemek ve görselleri incelemek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Muhteşem ve Kudretli Oz Filmi Fragmanı
Muhteşem ve Kudretli Oz Filminden Kareler

Yusuf

SineMâbed'in kurucu editörü. Mayıs 2008'den bu yana site için ırgatlık yapmakta. Sevdiği birtakım yönetmenlerin olduğu gelen bilgiler arasında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.