Mark Wahlberg’in Son Filmi:Contraband

.

Aksiyon filmi üstadı Mark Wahlberg son filminde içinde bulunduğu kaos ortamından ailesini uzaklaştırmaya çalışan Chris Farraday karakterini canlandırıyor.
Mark Wahlberg’in şu ana kadar o kadar çok filmini izleyen biri olarak söyleyebilirim ki aksiyon filmlerinde rol aldığında rolünün hakkını veremediği daha olmamıştır.18 Mayıs 2012’de ülkemizde vizyona girmesi beklenen filmin fragmanını aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

Chris Farraday (Wahlberg) suç dolu yaşamını uzun süre önce terk etmiştir ama kayınbiraderi Andy (Caleb Landry Jones) acımasız patronu için bir uyuşturucu anlaşmasını berbat edince Chris, Andy’nin borcunu ödemek için yaptığı en iyi iş olan kaçakçılığa geri dönmek zorunda kalır. Chris efsane bir kaçakçıdır ve sahte banknotlardan milyonlarla geri dönme umuduyla Panama’da son bir iş için en yakın arkadaşı Sebastian (Ben Foster)’ın yardımıyla çabucak bir ekip toplar.
Olaylar çabucak dağılır ve Chris, paraya ulaşmasına saatler kala, karısı Kate (Kate Beckinsale) ve oğulları hedef olmadan önce, acımasız uyuşturucu baronlarının, polislerin ve tetikçilerin kalleş ağında başarıyla yol bulmak için paslanmış becerilerini kullanmalıdır.

Contraband Filmi Fragmanı

Yusuf

SineMâbed'in kurucu editörü. Mayıs 2008'den bu yana site için ırgatlık yapmakta. Sevdiği birtakım yönetmenlerin olduğu gelen bilgiler arasında.

0 Replies to “Mark Wahlberg’in Son Filmi:Contraband

  1. Mark Wahlberg hayranıyım ve dediğiniz gibi aksiyon filmlerinin üstadı olan kendileri daha önce hiç bir filminde kötü oynamadı konusu aksiyon olan 🙂 önerinize uyup gideceğim filmlerden biri teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.