Kategoriler
Fragman

Kung Fu Panda 2 Türkçe Dublaj Fragman

.

Kung Fu Panda 2’nin ilk teaser fragmanını size buradan izletmiştik.Şimdi de aynı fragmanın Türkçe dublajlı fragmanını izleyebilirsiniz.

Film Hakkında;

“Şrek”, “Madagaskar” ve “Kung Fu Panda” yı sunan stüdyo Dreamworks’ten… Po artık Ejder Savaşçı olarak rüyasını yaşıyor. Kung Fu ustaları ve arkadaşlarıyla, yani Kaplan, Turna, Mantis, Engerek ve Maymun’dan oluşan Öfkeli Beşli ile birlikte Barış Vadisi’ni koruyor. Ama Çin’i ele geçirmek ve Kung Fu’yu ortadan kaldırmak için gizli ve durdurulamaz bir silahı kullanmayı planlayan, korkunç bir kötü adamın ortaya çıkışı, Po’nun etkileyici yeni hayatını tehdit ediyor. Tüm Çin’i dolaşarak bu tehditle yüzleşmek ve onu yenmek, Po’ya ve Öfkeli Beşli’ye düşüyor. Peki Po, Kung Fu’yu durdurabilecek bir silaha nasıl engel olacak? O, geçmişine bakmalı ve gizemli kökeninin altında yatan sırları ortaya çıkarmalı; ancak o zaman başarılı olmak için gereken gücü açığa çıkarabilir.

Kung Fu Panda 2 anlaşılan ilk filmi kadar başarılı olacak.Kung Fu Panda 2 filminin 10 Haziran 2011’de vizyona tarihi girmesi bekleniyor.

Kung Fu Panda 2 Türkçe Dublaj Fragmanı İzle

Yazar Yusuf

SineMâbed'in kurucu editörü. Mayıs 2008'den beri...

“Kung Fu Panda 2 Türkçe Dublaj Fragman” için 0 yanıt

Dreamworks gerçekten çocukların dilinden anlıyor.Madagaskar,Shrek derken bu seriye birde Kung Fu Panda katıldı.Aslında bizim dublaj yapım şirketlerinde iş var.Filmi izlediğinizde bana hak vereceksiniz ki cuk diye oturmuşların karaktere dublajı Küçük kardeşiniz veya kız arkadaşınızla haftasonunuzu iyi değerlendirmek için bu film bire bir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir