Kategoriler
Fragman

Kovboylar ve Uzaylılar (Cowboys&Aliens) Fragmanı

.

Kovboylar ve Uzaylılar filmi western havasını gerilim ve fantastik öğelerle harmanlayan bir aksiyon filmi.İzleyicilere bu görsel şöleni sunacak olan Jon Favreau aynı zamanda Iron Man’in de yönetmeniydi.

Filmin Konusu;

1873. Arizona Bölgesi. Geçmişini hiç hatırlamayan bir yabancı (Craig) kendisini Absolution adlı çöl kasabasında bulur. Geçmişine dair tek ipucu bileğindeki gizemli bir kelepçe olan bu yabancı, Absolution halkının yabancıları hoş karşılamadığını ve kasaba sokaklarında, demir yumruklu Albay Dolarhyde’ın (Ford) emri olmadan kimsenin hareket etmediğini keşfeder. Burası, korku içinde yaşayan bir kasabadır.
Fakat ıssız Absolution, gökyüzünden gelen istilacılar tarafından saldırıya uğradığında hiç bilmediği bir korkuyu yaşayacaktır. Nefes kesen bir hızla gökyüzünden gürültü ve kör edici ışıklarla çaresizleri bir bir kaçırmaya başlayan bu canavarlar, kasaba sakinlerinin bildiği her şeye meydan okumaktadır.
Artık reddettikleri yabancı, kurtuluş için tek umutlarıdır. Kim olduğunu ve nereden geldiğini yavaş yavaş hatırlamaya başlayan silahlı soyguncu, uzaylı güçlere karşı kasabaya karşı koyma fırsatı verecek bir sırra sahip olduğunu fark eder. Anlaşılması zor gezgin Ella’nın (Olivia Wilde) yardımıyla, eski rakiplerinden bir ekip kurar: Kasaba halkı, Dolarhyde ve adamları ile Apaçi savaşçıları – hepsi de yok olma tehlikesiyle karşı karşıyadır. Ortak bir düşmana karşı birleşen bu ekip, hayatta kalmak için destansı bir hesaplaşmaya hazırlanır.

Kovboylar ve Uzaylılar (Cowboys&Aliens) Fragman İzle

Yazar Yusuf

SineMâbed'in kurucu editörü. Mayıs 2008'den beri...

“Kovboylar ve Uzaylılar (Cowboys&Aliens) Fragmanı” için 0 yanıt

Son dönemde çıkan filmlere bakıcak olursak kovboy filmlerinin eksikliği önemli ölçüde hissediliyor. Jon Favreau bu eksikliği gidermek için bu filmin üzerinde gerektiğinden daha fazla duracağı kanısındayım. Konusuna ve fragmanına da bakıldığında izlenmesi gerçekten keyif vereceğe benziyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir